м. Полтава, вул. Сінна, 7

з 10:00 до 22:00, без вихідних

Настільні ігри

Більшість нашої колекції – це найбільш популярні в світі настільні ігри, в які ви зможете пограти заплативши всього 30 гривень за день відвідування. В ціну входить один безкоштовний чай чи кава, наступні будуть по собівартості, щоб запобігти передозуванню кофеїном 🙂

Тож приходьте до нас з друзями, або приходьте в пошуках друзів. І нехай переможе сильніший (або гра).

Для Новачків настільних ігор: перша година гри безкоштовно!
Для тих хто забіг до нас на одну, дві годинки ми зробили погодинну оплату в 10 грн.
Звичайно, для тих хто хоче поринути в ігри на цілий день, ціна залишається 30 грн!

KRAGMORTHA

Ось хто каже, що у гоблінів недостатньо мізків? Дурниці! Всього то справ -  вломитися до бібліотеки Архімага Ригора Мортіса і розжитися книгами заборонених знань. Але треба бути обережним! Почувши кроки господаря, що наближаються, виштовхни вперед товариша - нехай покарають його! Ти ж не хочеш, щоб у тебе наприклад повідсихали руки? Або стрибай в телепорт! Вони, щоправда, не завжди спрацьовують ... У настільній грі Крагморта гравці виступають у ролі посіпак великого мага й сновигають по ігровому полю - бібліотеці в надії дістатися до столу Ригора Мортіса й поцупити звідти якусь книгу, думаючи, що книги можуть додати їм мізків ;) А книги, як ви розумієте, на столі трапляються всякі. Можуть трапитися і корисні, а можуть і такі ... бррр ... краще їх обходити стороною, але вже пізно! Файна й бешкетувата гра на компанію до 8 чоловік!!!

Sid Meier's Civilization: The Board Game

Мировая история за один вечер. В энциклопедию самых знаменитых первопроходцев в истории американский разработчик компьютерных игр Сид Мейер мог бы войти как создатель первого симулятора развития человечества. Благодаря его знаменитой «Цивилизации» владельцы персональных компьютеров получили возможность принять участие в мировой истории, начиная от первобытного строя до полёта человека на Альфу Центавру. С настольной игрой Цивилизация Сида Мейера (Sid Meier's Civilization: The Board Game) от Fantasy Flight Games этот путь стал доступен и без компьютера.

Neuroshima Hex! 3.0